Nasz concept

CO NAS WYRÓŻNIA

100% higieny – czynnik kluczowy przy prowadzeniu tego typu salonu. Posiadamy profesjonalny autoklaw. Wszystkie narzędzia są sterylne a rękawiczki, ręczniki i inne artykuły higieniczne są jednorazowe.

Profesjonalna, otwarta i pomocna załoga.

Jesteśmy salonem przyjaznym osobom niepełnosprawnym. Mamy przystosowaną toaletę i bezprogowe wejścia z szerokimi drzwiami.

Kosmetyki, które są przez nas stosowane to najlepsze marki. W dużej mierze ekologiczne. Wszystkie najlepszej jakości: Davines – włoska marka kosmetyków do włosów, O.P.I., JESSICA, SUDA.

U NAS OSZCZĘDZASZ CZAS

Umawiając usługę manicure i pedicure standardowo planujemy dwie usługi w jednym czasie. Jest to możliwe dzięki wyjątkowym fotelom do pedicure. To co w innych miejscach trwa 2 godziny nam zajmuje 1 a gwarantujemy, że usługa jest najwyższej jakości.

Oferując szeroki wachlarz usług kosmetycznych i fryzjerskich proponujemy wiele „dodatków”. Każdy klient ma dostęp do wi-fi, może zamówić lunch, który nasz pracownik dostarczy do salonu, może również przejrzeć codzienną prasę. Ma to duże znaczenie dla tych, którym ciągle brakuje czasu.

Przestrzeń naszego conceptu jest zaprojektowana tak, aby korzystający z naszych usług mogli swobodnie przemieszczać się pomiędzy częścią fryzjerską a kosmetyczną. Dlaczego jest to tak ważne? W trakcie jednego zabiegu, zamiast siedzieć bezczynnie możemy skorzystać z innej usługi.

PONIEDZIAŁKI DLA MAM Z DZIEĆMI

Alternatywa dla mam, nie mających pomocy opiekunek czy rodziny a chcących o siebie dbać i móc się zrelaksować. W poniedziałki w godzinach 8-16 salon zaprasza mamy z dziećmi. Chcemy zaproponować mamom wizytę w naszym salonie, korzystanie z usług a opiekunka zajmie się w tym czasie dziećmi.

Galeria