Nail concept

Nail concept specjalizuje się w manicure i pedicure. Oprócz tego wykonujemy drobne zabiegi kosmetyczne: henna, regulacja brwi, depilacja woskiem, aplikacja rzęs. W naszym salonie szybka usługa zawsze poparta jest wysoką jakością.

Na życzenie klienta komplet manicure i pedicure przeprowadzamy jednocześnie. Zabieg odbywa się na profesjonalnym fotelu masującym. Do zabiegów używamy narzędzi sterylizowanych w warunkach identycznych jak w najwyższej klasy gabinetach stomatologicznych, natomiast nasze fotele posiadają tzw. system bezrurowy co oznacza 100% zachowanie higieny i bezpieczeństwa w trakcie zabiegu.

DO WSZYSTKICH ZABIEGÓW WYKONYWANYCH W hair & nail concept UŻYWAMY NARZĘDZI STERYLIZOWANYCH W AUTOKLAWIE I ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH JEDNORAZOWEGO UŻYTKU.

NASZE USŁUGI

Manicure

 • Manicure + malowanie
 • Manicure + malowanie lakierem hybrydowym
 • Manicure SPA ( peeling, maska, masaż)
 • Manicure dla mężczyzn
 • Manicure SPA dla mężczyzn ( peeling,maska,masaż)

Pedicure

 • Pedicure + malowanie
 • Pół-pedicure ( wycięcie skórek, kosmetyka płytki, malowanie)
 • Pedicure SPA
 • Pedicure dla meżczyzn
 • Pedicure SPA dla mężczyzn

Pedicure leczniczy

Zabieg dla tych, którzy zmagają się z problemami stóp. Wykonywany przez pedikiurzystkę specjalizująca się w tej dziedzinie i polegający na usuwaniu lub minimalizowaniu wszelkich nagniotków, odcisków, uporczywych, powracających zrogowaceń ale też modelowaniu paznokci tak, aby zapobiegać wrastaniu i zniekształcaniu.

 • Akryl/Żel
 • Akryl/Żel French
Nasze marki

OPI - najwyższej światowej klasy kosmetyki zarówno do pielęgnacji dłoni i stóp jak i stylizacji paznokci. Paleta ponad stu kolorów lakierów zarówno klasycznych jak i bardzo nowoczesnych. Wszystkie produkty w linii Manicure/ Pedicure by OPI, są przepełnione łagodzącymi i skutecznymi wyciągami roślinnymi.

JESSICA - amerykańska marka lakierów do paznokci oraz kosmetyków do pielęgnacji dłoni i stóp. Paleta ponad 200 kolorów lakierów tradycyjnych. Lakiery Jessica szybko schną, są wytrzymałe i mają piękny połysk. Wolne od substancji szkodliwych formaldechydu, toluenu i DBP.

LAKIER HYBRYDOWY – hybrydowy lakier do paznokci. Nakładany jak lakier. Wytrzymały jak żel. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących czas i wygodę oraz tych, które często podróżują. Lakier hybrydowy pozwala przedłużyć efekt zadbanych paznokci nawet do trzech tygodni. Pod wpływem zabiegu na płytce paznokcia tworzy się ochronna warstwa. Powłoka ta, nie odpryskuje jak zwykły lakier. Jest wyjątkowo trwała i odporna na urazy. (JESSICA GELeration, HARMONY GELISH).

KLAMRY PODOFIX – SPOSÓB NA WRASTAJĄCE PAZNOKCIE

System Podofix jest bezbolesną metodą leczenia wrastających paznokci. Klamry mogą być użyte praktycznie w każdym przypadku zdeformowanych, boląco wrośniętych lub podwiniętych paznokci.

Dzięki tej metodzie unikniemy:

 • stanów zapalnych,
 • zakażeń,
 • bolesnych operacji chirurgicznych paznokci.

Klamry nie przeszkadzają podczas chodzenia i nie ograniczają sprawności ruchowej. Cena założenia klamry 120 zł/108 zł z kartą rabatową.

DO WSZYSTKICH ZABIEGÓW WYKONYWANYCH W hair & nail concept UŻYWAMY NARZĘDZI STERYLIZOWANYCH W AUTOKLAWIE I ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH JEDNORAZOWEGO UŻYTKU.

MANICURE JAPOŃSKI P.SHINE - BLASK RÓŻOWEJ PERŁY

P.SHINE to rodzaj biologicznego manicuru dla paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się. Zabieg wzmacniający naturalne paznokcie oraz nadający im połysk różowej perły. Specjalna receptura nadaje naturalnym paznokciom blask, uzupełnia braki witaminy A + E, keratyny i prowitaminy B5. W trakcie wmasowywania w płytkę paznokciową krzemionki z morza japońskiego a następnie pyłku pszczelego w postaci wosku płytka jest wyrównywana i wzmacniana. Dzięki temu zabiegowi paznokcie staja się twardsze i bardziej odporne na uszkodzenia.
Czas trwania: 40 minut

ZABIEGI SPA DLA DŁONI I STÓP

Zabiegi SPA są uzupełnieniem dla standarowego manicure i pedicure. Dzięki nim skóra jest dodatkowo nawilżona i sprężysta a paznokcie zyskują zdrowszy wygląd. Stosowanie tych zabiegów w okresie letnim przyniesie ukojenie naszym dłoniom i stopom.

Przed wykonaniem manicure i pedicure przygotowujemy skórę i paznokcie do dalszych zabiegów poprzez dokładny peeling dostosowany do rodzaju i kondycji skóry. Delikatny masaż ma na celu zrelaksowanie i odprężenie całego ciała . Po takim wstępie wykonujemy manicure i pedicure po czym nakładamy odpowiednio dobraną maskę. Ukoronowaniem całości jest ponowny, relaksujący masaż i malowanie płytki paznokcia.

Po zabiegu SPA mamy wrażenie, że zregenerowało się całe ciało. Jesteśmy wypoczęci i odzyskujemy poczucie równowagi między napiętym planem dnia a drobnymi przyjemnościami, które pozwalają zachować kondycję i świeżość.