Hair Concept

Nasza marka

DAVINES - ekskluzywna, unikatowa marka włoskich kosmetyków do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów. Wszystkie produkty bazują w 75% na składnikach naturalnych (ziołach, kwiatach i owocach śródziemnomorskich) i są stworzone z wyjątkową dbałością o środowisko naturalne. Niezwykły skład i konsystencja naszych kosmetyków powoduje, że najprostszy zabieg jest pieszczotą dla naszych włosów.

hair & nail concept jest zwycięzcą konkursu na najlepszy salon marki Davines w Polsce.

NOSIMY TYTUŁ EXLUSIVE SALON FLAMBOYAGE

FLAMBOYAGE to nowatorski sposób koloryzacji włosów dostępny tylko w wyselekcjonowanych salonach. Jest to nowoczesna technika koloryzacji, pozwalająca uzyskać spektakularne efekty. Flamboyage wydobywa z włosów bogate refleksy, bazując na ich naturalnym kolorze. Efekt uzyskuje się, nakładając różne odcienie farb w poszczególnych strefach strzyżenia, wykorzystując w tym nowatorski przyrząd Flamboyage Meche.

Jest to samoprzylepny arkusz, który stanowi prawdziwy „stół roboczy”. Po umocowaniu na nim poszczególnych partii włosów, mogą one zostać poddane zabiegom w szybki i kreatywny sposób. Możliwość oddzielenia jednym szybkim ruchem dowolnej ilości włosów pozwala na stworzenie szczególnych efektów lub uzyskania różnych tonów kolorystycznych na całej długości włosów.

Dzięki wszechstronności Flamboyage Meche końcowy efekt jest niezwykle naturalny, nawet przy zastosowaniu żywych i innowacyjnych kolorów. Flamboyage jest techniką pozwalającą na łatwe odtworzenie efektu końcowego. Dlatego też praca profesjonalisty staje się bardzo prosta i szybka, przy zachowaniu niezwykłej swobody tworzenia. Flamboyage jest jedyną techniką, która umożliwia podkreślenie naturalnego koloru włosów poprzez swobodne zharmonizowanie żywych i mocno nasyconych kolorów, pozwalając przy tym uzyskać bogate refleksy na całej długości włosów.

HAIR CONCEPT POLECA KOLORYZACJĘ DAVINES

Formuła naszego trwale koloryzującego i pielęgnacyjnego systemu MASK zawiera hydrolizowane proteiny mleka oraz składniki odżywiające, pozwalając na uzyskanie długotrwałego koloru pełnego blasku, jednocześnie chroniąc integralność włosów. Dzięki bogatej gamie odcieni możemy uzyskać zaplanowany efekt 100% pokrycia włosów i żywy wyjątkowo lśniący kolor.

Lżejsza wersja systemu MASK LIGHT do koloryzacji półtrwałej. System łączy doskonałe efekty z kuracją ochronną i odbudowującą w ramach procesu koloryzacji. Starannie opracowane, delikatne formuły tworzą piękne naturalne tony, które utrzymują intensywność do 14-16 myć, jednocześnie zachowując i przywracając zdrowie włosom, nadając im objętość i blask

FINEST PIGMENTS — linia pigmentów do włosów w 98% składających się ze składników naturalnych. Nie zawierają amoniaku. Stosowane do szybkiej, łagodnej koloryzacji włosów bez aktywatora. Koloryzacja nietrwała, która odżywia włosy i nadaje im wyjątkowy blask. Odcienie można łączyć w dowolny sposób podkreślając naturalny kolor włosów.

A NEW COLOUR - nowy system permanentnej koloryzacji bez amoniaku. Wyjątkowo wszechstronna i kompletna linia zapewnia pełne pokrycie siwych włosów, przyciemnia, rozjaśnia oraz umożliwia zmianę refleksu.

Zalety A NEW COLOUR

  • Wyjątkowo aksamitne, intensywne i wielowymiarowe kolory
  • Obecność naturalnych przeciwutleniaczy zapewniających długotrwałe, pełne blasku kolory
  • Brak amoniaku gwarantujący bezwonną i przyjemną aplikację
  • Delikatne formuły dające włosom gładkość i nawilżenie

O szczegóły zapytaj stylistę.