Hair concept

hair & nail concept 
 

HAIR CONCEPT

Salon fryzjerski hair & nail concept jest partnerskim studiem szkoleniowym Davines

Oferujemy pełen zakres usług: strzyżenie damskie i męskie, koloryzację włosów czy upięcia, stylizację, dekoloryzację i pigmentację oraz baleyage i flamboyage. Właśnie dzięki tej ostatniej technice jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej naturalne efekty rozświetlenia na włosach, co niezaprzeczalnie wyróżnia nas na tle innych salonów. O włosy dbamy produktami najwyższej jakości marki, której motto "Piękno ocali świat" najlepiej oddaje wizje naszej pracy i pozwala stworzyć efekt, który zadowoli niejednego klienta.

Davines

MASKA Z VIBRACHROM™

Koloryzacja Maska z Vibrachrom™ – zupełnie nowy dla świata farbowania włosów, innowacyjny system koloryzacji stworzony przez Davines, zapewniający ponadprzeciętne, równomierne wnikanie pigmentów do wnętrza struktury włosa, wyjątkowy połysk, intensywną pielęgnację i niezrównaną trwałość koloru. Mask z Vibrachrom™ to łatwa w użyciu koloryzacja permanentna na bazie amoniaku, którą z powodzeniem można stosować zarówno do krycia siwych włosów, zmiany refleksu, jak i przyciemniania czy rozjaśniania włosów. Nie zwiera PPD ani parabenów.


A NEW COLOR - wychodząc od tych samych składników, których natura używa w swojej grze kolorów, powstał innowacyjny, delikatny i inspirowany naturą system koloryzacji permanentnej bez amoniaku, sformułowany przez Laboratoria Davines tak, aby zapewnić najwyższą efektywność działania tradycyjnego koloru. 

Koloryzacja Flamboyage

 

FLAMBOYAGE

Koloryzacja Flamboyage

Flamboyage stanowi innowacyjną usługę koloryzacji, która na całej długości pasm pozwala wyczarować nadzwyczajnie naturalne refleksy, spontanicznie mieszając żywe i nasycone tony z naturalnymi bazami, zapewniając równocześnie stylistom niezrównaną wolność kreacji.

Ta innowacyjna usługa koloryzacji, opracowana przez Angelo Seminarę, proponowana jest wyłącznie w salonach Davines dzięki nowemu narzędziu Flamboyage Meche, które zrewolucjonizowało podejście do zabiegów koloryzacji włosów. Narzędzie ma postać praktycznego samoprzylepnego paska zapewniającego dokładną i kreatywną koloryzację poprzez wybór i wyizolowanie za pomocą szybkiego ruchu niewielkiej ilości włosów. Przylegają one mocno do paska, tworząc w ten sposób powierzchnię roboczą.

Dzięki nowemu narzędziu kolorysta może uzyskać i w łatwy sposób powtórzyć efekt barwny, nieosiągalny w przypadku tradycyjnej pracy na pasmach włosów. Ponadto dzięki przejrzystości materiału można sprawdzać stopniowe nasycanie włosów pigmentem.

Nowa usługa koloryzacji Flamboyage gwarantuje rozproszony, harmonijny chromatyczny rezultat i minimalizację efektu odrostu.

PIGMENTACJA

Finest pigments to linia bezpośrednich pigmentów do włosów oferowanych przez Davines, których formuły zawierają do 98% składników pochodzenia naturalnego

Jest to system łagodnej koloryzacji włosów, prostym i szybkim w użyciu, niezawierającym amoniaku i niewymagającym stosowania aktywatora. Produkty te stanowią idealne wprowadzenie do usług koloryzacji, nie zobowiązując klientów do powtarzania zabiegu tym samym kolorem. Produkty z linii Finest pigments podkreślają naturalną barwę włosów, dodając im nowych odcieni i refleksów, które stopniowo tracą intensywność w okresie obejmującym 8-10 myć.

Zabierz ze sobą do domu

ESSENTIAL HAIRCARE
Linia produktów do codziennej pielęgnacji włosów
ZOBACZ LINIE KOSMETYKÓW

NATURALTECH

Produkty i zabiegi do rozwiązywania problemów włosów i skóry głowy
ZOBACZ LINIE KOSMETYKÓW

ALCHEMIC SYSTEM
System koloryzacji tymczasowej


ZOBACZ LINIE KOSMETYKÓW

DAVINES AUTHENTIC FORMULAS
Linia produktów wielofunkcyjnych
ZOBACZ LINIE KOSMETYKÓW


MORE INSIDE
Linia produktów do stylizacji i nadawania kształtów fantazją
ZOBACZ LINIE KOSMETYKÓW

OI
Linia zapewniająca absolutne piękno wszystkim rodzajom włosów
ZOBACZ LINIE KOSMETYKÓW
 
YOUR HAIR ASSISTANCE
Linia produktów do stylizacji włosów 
ZOBACZ LINIE KOSMETYKÓW

hair & nail concept

Marynarska 1502-674 Warszawa - Mokotów

Budynek New City
(wjazd od ul. Postępu i od ul. Marynarskiej)

godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 20.00
a w soboty w godz. 9.00 - 16.00

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!